Rozdajemy bilety. „Kino Konesera” w kinie Helios!

Rozdajemy bilety. „Kino Konesera” w kinie Helios!

Uwielbiasz kino, a od filmu oczekujesz nie tylko rozrywki, ale też bodźca do refleksji? Takie jest właśnie „Kino Konesera” i wyświetlany w ramach tego cyklu film „Strzępy”, którego najbliższy seans odbędzie się już 23 października o godz. 18.00 w kinie Helios. Sprawdź, jak zdobyć na niego pojedynczą lub podwójną wejściówkę.

Zadanie jest proste! Wejdź na nasz profil Facebook, znajdź post z informacją o konkursie i w komentarzu pod nim odpowiedz na pytanie:

Który film lub serial z udziałem Michała Żurawskiego (odtwórcy głównej roli w „Strzępach”) podobał Ci się najbardziej? Odpowiedź uzasadnij i zaznacz, jaki rodzaj biletu chciałbyś otrzymać (pojedynczy lub podwójny).

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz lub polubisz post z informacją o konkursie oraz oznaczysz pod nim znajomych. Zgłoszenia do soboty (tj. 21 października) do godz. 12:00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy – autorów najciekawszych naszym zdaniem komentarzy. Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger. W odpowiedzi podamy hasło uprawniające do darmowego wejścia na seans.

Przed seansem odbędzie się dyskusja dotycząca tematyki filmu, którą poprowadzi Wojciech Molendowicz.

Film „Strzępy”:

Paterokowie to kochająca się, wielopokoleniowa rodzina. Ich życie jest spokojne i niepozbawione elementów humoru. W tej harmonijnej rzeczywistości nagle pojawia się pęknięcie: dziadek Gerard zaczyna zachowywać się dziwnie, łamie konwenanse i normy społeczne. Okazuje się, że są to pierwsze symptomy alzheimera. Jak bohaterowie filmu sobie z tą diagnozą? Nasilająca się choroba Gerarda sprawia, że relacje w rodzinie wystawione są na wielką próbę, a na światło dzienne wychodzą skrywane napięcia, sekrety i pretensje.