ROZDAJEMY BILETY DO KINA! WILK W OWCZEJ SKÓRZE 2 W SOKOLE!

Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników…

wsb3

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

WILK W OWCZEJ SKÓRZE 2

 

 

Owca, wilk, skóra, zjadanie... nasunęły mi mało związane z kontynuacją filmu Maxima Volkova i Andreya Galata zadanie konkursowe.

Utarło się, że Hannibal Lecter często zwycięża we wszelkich filmowych rankingach seryjnych morderców, czy jak kto woli, wilków w owczej skórze ekranu. Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod nim podaj najlepszy w Twojej ocenie film/serial z psychopatą na pierwszym lub dalszym planie. Wybór uzasadnij.

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (5 sierpnia) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 05 PONIEDZIAŁEK 12:30, 14:10, 16:15
  • 06 WTOREK 12:30, 14:10, 16:15
  • 07 ŚRODA 12:30, 14:10, 15:15
  • 08 CZWARTEK 12:30, 14:10, 16:15

Zapraszamy do zabawy!

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.