ROZDAJEMY BILETY DO KINA! przygarnij *PADDINGTONA* w KINIE SOKÓŁ

Rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

wsb3

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do kina Sokół na FILM

PADDINGTON 2

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia: polub profil Dobrego Tygodnika Sądeckiego na FB, a pod linkiem z informacją o filmie na naszym profilu napisz w komentarzu odpowiedź na pytanie: jaka jest Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa?
Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie!

Zgłoszenia przyjmujemy DO  GODZ 13.00 (22.XII).

UWAGA! Bilety należy odebrać, albo dziś do godz. 15 w pracowni krawieckiej "Złota Nitka" mieszczącej się po sąsiedzku z redakcją "Dobrego Tygodnika Sądeckiego", albo tuż po świętach w redakcji. (do 28 grudnia do godz. 15)

Zapraszamy do zabawy ?

Komentarze prosimy zamieszczać pod linkiem informującym o akcji  na naszym Fanpage'u na Facebooku.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.