ROZDAJEMY BILETY DO KINA! MANU. BĄDŹ SOBĄ W KINIE SOKÓŁ!

ROZDAJEMY BILETY DO KINA! MANU. BĄDŹ SOBĄ W KINIE SOKÓŁ!

Rozrywka najwyższych lotów! Animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Piękna i zabawna opowieść o tym, że warto jest być prawdziwym sobą, różnice nie mają znaczenia a wiara we własne siły może czynić cuda.

Manu dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gwiazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk. Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

MANU. BĄDŹ SOBĄ!

 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod postem odpowiedz na pytanie: Dlaczego warto być sobą, a nie udawać inną osobę?

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (8 kwietnia) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 08 PONIEDZIAŁEK 16:10
  • 09 WTOREK 16:10
  • 10 ŚRODA 16:10
  • 11 CZWARTEK 16:10

Zapraszamy do zabawy!

https://www.youtube.com/watch?v=3TPWy2eHRME

Share on twitter
Share on facebook