POMYSŁ NA WALENTYNKI! zaproszenie w upominku od Kina Helios na "365 DNI" 14 lutego!

Jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na film "365 dni: może być Twoje!  Film w reżyserii Barbary Białowąs, nazywany polską odpowiedzią na 50 twarzy Greya to świetny pomysł na walentynkowy wieczór !

wsb3

Film oparty jest na bestsellerowej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina HELIOS na film

365 DNI

 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod nim napisz z kim chcesz spędzić wieczór 14 lutego i dlaczego ? 😉

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do jutra (14 II) do godz 12.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

SEANS o godz.. 20.45!

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.