Rozbiliście bank! Zakrętki dla Tomka Brzeskiego zasypały nam redakcję!

Kilka tygodni temu pisaliśmy o akcji pod hasłem: "dwa kilogramy zakrętek = jedna minuta rehabilitacji" na rzecz Tomka Brzeskiego - sportowca, który po ciężkim wypadku wraca do zdrowia. Pomysłodawcą zbiórki była Szkoła Podstawowa w Januszowej, która postanowiła wesprzeć Tomasza w walce o powrót do sprawności. Podaliśmy wtedy informację, że zakrętki można przynosić również do naszej redakcji. To, co stało się później przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zakrętki niemal zasypały nam redakcję! 

wsb3

Worki i kartony pełne kolorowych zakrętek odbierane były przez rodzinę Brzeskich już kilka razy, a wy przynosicie je do dziś. Bardzo dziękujemy Wam - naszym "zakręconym" Czytelnikom - za zaangażowanie i ogromną pomoc. To niesamowite, że tak chętne bierzecie udział w zbiórce i pomagacie Tomkowi pokonywać kolejne przeszkody na drodze do odzyskania sprawności.

Dziękujemy w imieniu swoi oraz Tomka i jego rodziny!

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.