Rowerowa krioterapia;) 25 kwietnia w Nowym Sączu fotorelacja z wyprawy „Rowerem w mrozach Jakucji”

Ojmiakon to wieś w rosyjskiej Jakucji we wschodniej Syberii. Miejsce to jest uznawane za najchłodniejszy punkt na całej planecie. Idealne warunki do pokonywania granic ludzkich możliwości i pobijania rekordów. Jeden z takich rekordów – w jeździe ciągłej na rowerze – trzykrotnie pobił Valerian Romanovski. 25 kwietnia rekordzista odwiedzi Nowy Sącz i opowie o swoich ekstremalnych doświadczeniach z jazdą na rowerze w trzaskającym mrozie. 

wsb3

Wernisaż wystawy fotograficznej odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w Galerii Sądeciej Biblioteki Publicznej w Nowym Sączu przy ul. Franciszkańskiej 11, o godz. 18. Zdjęcia będzie można oglądać przez miesiąc.

Spotkanie będzie wspomnieniem wyprawy do Republiki Sacha, która odbyła się w lutym 2017 r. Jej celem było ustanowienie nowej kategorii rekordów Guinnessa w długodystansowej jeździe na rowerze w warunkach zimowych.

Wystawa poświęcona będzie pamięci Piotra Kruka, wieloletniego prezesa Stowarzyszenia Współpracy Polska -Wschód, promotora wypraw do Rosji. Organizowana jest z inicjatywy zarządu oddziału Podhalańsko-Sądeckiego stowarzyszenia.

Zapowiada się ciekawie! Zapraszamy!

 

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]