Ropica Polska: policjant poszedł na zakupy, przy okazji zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Ropica Polska: policjant poszedł na zakupy, przy okazji zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Gorlicki policjant, będący po służbie, przed jednym ze sklepów w Ropicy Polskiej (gm. Gorlice) zauważył mężczyznę śpiącego za kierownicą zaparkowanego samochodu. Okazało się, że kierowca miał w organizmie 1,76 promila alkoholu.

Funkcjonariusz chciał sprawdzić czy z kierującym jest wszystko w porządku. Ten jednak nie zareagował na pukanie w szybę pojazdu. Gdy policjant otworzył drzwi, poczuł od mężczyzny zapach alkoholu. Wtedy postanowił zadzwonić do dyżurnego gorlickiej jednostki policji, prosząc o przyjazd patrolu.

W tym czasie kierowca ocknął się i próbował odjechać spod sklepu, jednak funkcjonariusz błyskawicznie podbiegł do samochodu i wyjął kluczyki ze stacyjki. Mimo to mężczyzna próbował uciec, jednak i tym razem policjant go powstrzymał.

Przybyły na miejsce patrol poddał 54-letniego mężczyznę badaniu trzeźwości. Okazało się, że mieszkaniec powiatu gorlickiego ma w organizmie 1,76 promila alkoholu. – informują funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Kierowcy może zostać postawiony zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Póki co, wyjaśniane są okoliczności zdarzenia.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.