Kolejne zdarzenie na Rondzie Solidarności. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj (11 listopada) kilkanaście minut po północy na Rondzie Solidarności w Nowym Sączu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem Volkswagena i Alfy Romeo. Jedna osoba trafiła do szpitala. Pozostałe cztery, nie odniosły obrażeń. 

wsb3

Siła uderzenia była tak duża, że części rozbitych pojazdów były porozrzucane w promieniu kilkudziesięciu metrów. Volkswagen zajmował część pasa jezdni, natomiast Alfa Romeo zatrzymała się na pasie zieleni. Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych.

- Poszkodowany został zabrany do szpitala. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych przez Policję dalsze działania strażaków polegały na  usunięciu z jezdni pozostałości po wypadku,  posypaniu sorbentem rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz   zepchnięciu uszkodzonego Volkswagena na pas zieleni. Działania strażaków trwały ponad trzy i pół godziny.  Na miejscu zdarzenia pozostała Policja oraz właściciele pojazdów - relacjonują strażacy PSP w Nowym Sączu.

To już kolejne tego typy zdarzenie na Rondzie Solidarności w ostatnim czasie. Kierowcy, zachowajcie tam szczególną ostrożność!

Fot. PSP Nowy Sącz

KOMORA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.