Akcja poszukiwań z dramatycznym finałem

13 marca 2017 roku około godz. 16. Robert Frączek z Limanowej wyszedł z domu i dotąd nie wrócił. Nie zabrał ze sobą telefonu. Nie zabrał nic.

W poszukiwania mężczyzny zaangażowali się policjanci, strażacy, rodzina i znajomi zaginionego. Akcja jak dotąd nie przyniosła skutku.

Rysopis poszukiwanego: wiek z wyglądu 48 lat, wzrost około 180 cm, waga około 67 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemne krótkie, oczy brązowe, twarz owalna, uszy duże odstające, nos duży prosty. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową w kolorze granatowym z kapturem,  czarną czapkę (jak na zdjęciu), ciemnoszare spodnie i brązowe zimowe buty.

Jeśli ktoś z Was ma jakiekolwiek informacje o losie zaginionego, prosimy o kontakt z policją w Limanowej pod nr tel. 18-3379-400 bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997.

 ***

Aktualizacja:
18 marca akcja poszukiwań została zakończona dramatycznym odkryciem. Ciało mężczyzny odnaleziono w lesie w jednej z miejscowości na terenie powiatu limanowskiego. Funkcjonariusze wykluczyli możliwość, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.