Rezerwy Sandecji zwyciężają

Drugi zespół Sandecji wygrał dwunasty mecz z rzędu i bez względu na inne wyniki nadal jest liderem IV ligi grupy wschodniej. Biało-Czarni mają jeszcze trzy mecze do rozegrania, w tym zaległe z Glinikiem. Jeżeli Sandecja podtrzyma zwycięską passę, zagra w barażach o awans z Hutnikiem Kraków.

wsb3

Poprad Rytro – Sandecja II Nowy Sącz 0-1 (0-0)
0:1 Hubert Maślanka 47
Sędziował: Mateusz Brzuchacz (Tarnów).
Żółte kartki: Adam Buk, Michał Pawlik x2, Mateusz Szela, Grzegorz Ciężobka – Nikodem Gniecki, Hubert Maślanka, Maciej Nowak.
Czerwona kartka: Michał Pawlik 65 (Poprad – za dwie żółte).
Poprad: Mariusz Różalski – Adam Buk, Michał Pawlik, Dominik Różański, Konrad Dziedzina (60 Jan Jakacki) – Grzegorz Ciężobka, Nikolas Kaćmarćik, Mateusz Szela, Piotr Filip (73 Mateusz Wajnbrener), Grzegorz Duda – Mateusz Poczkajski.

Sandecja II: Szymon Tokarz – Michał Zawiślan, Paweł Jarzębak, Maciej Nowak, Kacper Smoleń (90+2 Patryk Szarek) – Jakub Cempa (81′ Bartosz Kozak), Nikodem Gniecki, Dawid Potoniec, Konrad Brdej, Hubert Maślanka (89 Daniel Kopeć) – Wiktor Nowak.
Początek meczu należał do gospodarzy, którzy rozpoczęli rywalizację z dużym animuszem i już po 5 minutach mogli prowadzić, ale piłka po strzale Poczkajskiego trafiła w poprzeczkę. Zespół z Nowego Sącza przetrzymał ataki gospodarzy i po kwadransie zaatakował jednak strzały Maślanki, W. Nowaka i Brdeja były mało precyzyjne by zaskoczyć Różańskiego.
Po zmianie stron piłkarze Sandecji II zaczęli od szybkich ataków i w 47 minucie Maślanka wykorzystał podanie od Smolenia pokonując ładnym strzałem bramkarza Popradu. Chwilę później była kolejna okazja dla zespołu gości i kolejna, ale brakowało celnego strzału nawet w najbardziej dogodnych sytuacjach.
Po zakończeniu meczu piłkarze Sandecji odśpiewali „Sto lat” Hubertowi Maślance, który nie tylko zdobył gola, ale tego dnia miał urodziny.

JULAPRZED
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]