Zwycięskie rezerwy Sandecji

Drugi zespół Sandecji wygrał kolejny ważny mecz. Tym razem biało czarni ograli Watrę, choć łatwo nie było.

Watra Biała Tatrzańska – Sandecja II Nowy Sącz 1:3 (1:0)
1:0 Gąsiorek, 1:1 Gałecki 69, 1:2 Basta 81, 1:3 Szarek 90
Żółte kartki: Jarzębak, Dudzic.
Sandecja: Pietrzkiewicz: Basta, Jarzębak, Straus, Zawiślan - Potoniec (46 Kopeć), Gałecki, Cetnarski, Smoleń 90 Cempa) - Dudzic, Kozak (60 Szarek).

To był mecz dwóch równorzędnych zespołów. Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy częściej atakowali i już w 10 minucie po błędzie sądeckich stoperów Gąsiorek ładnym strzałem pokonał Pietrzkiewicza. Sandecja zaatakowała, ale niewiele z tego wynikało. Brakowało dokładnych podań i celnych strzałów. Natomiast gospodarze mieli dwie znakomite, ale na szczęście znakomicie w bramce spisał się Pietrzkiewicz. Po zmianie stron trener Kubiela dokonał zmian w ustawieniu i składzie. Sandecja zagrała systemem 3-5-2, bo jak stwierdził trener Sandecji nie było czego bronić. Do remisu doprowadził Gałecki, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i technicznym strzałem pokonał bramkarza Watry. Biało czarni ruszyli do bardziej zdecydowanych ataków. Efektem tego był kolejny gol gości. W 81 minucie Straus przerzucił piłkę do Basty, ten przyjął, przymierzył i celnie strzelił. Wynik meczu ustalił Szarek, który otrzymał podanie od Pietrzkiewicza.

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.