Remont w sądeckim pogotowiu. Garaże potrzebują odnowy

Wkrótce ma rozpocząć się remont budynku garażowego, który znajduje się na terenie Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. Co więcej, planowane są już kolejne modernizacje.

Obiekt garażowy, który będzie remontowany, składa się z kilku pomieszczeń, w których ściany i podłogi są bardzo zniszczone. W budynku znajdują się też stare instalacje.

Sporo do życzenia pozostawia również dach. Mam nadzieję, że poradzimy sobie również z tym remontem, tym bardziej, ze wykonujemy go ze środków własnych – mówi Bożena Hudzik, dyrektorka Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego.

Modernizacja, o której mowa, ma kosztować około 250 tysięcy złotych. Jest to kolejny remont tego typu obiektu, znajdującego się na terenie sądeckiego pogotowia. Poprzedni miał miejsce w zeszłym roku i jego koszt również wyniósł ponad 200 tysięcy złotych.

Ponadto planowana jest modernizacja myjni. Inwestycja ta ma pochłonąć około 100 tysięcy złotych. Natomiast w kolejnych latach potrzebna będzie wymiana nawierzchni placu manewrowego oraz ogrodzenia wokół terenu pogotowia.

fot. Maria Olszowska

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.