Refleksyjny koncert Eleni na scenie nowosądeckiego Amfiteatru (fotorelacja)

Refleksyjny koncert Eleni na scenie nowosądeckiego Amfiteatru (fotorelacja)

eleni, nowy sącz

W poniedziałek (19 września) nowosądecki Amfiteatr w Parku Strzeleckim wypełnił się sympatykami polskiej wokalistki Eleni. Artystka sięgnęła po repertuar z którego słynie, ale postawiła też na utwory bardzo refleksyjne.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych i dość chłodnego wieczoru, widownia dopisała. Nic dziwnego, bo Eleni to postać, która swoją twórczością łączy pokolenia. Wokalistka pochodzi z greckiej rodziny, dlatego też na liście wykonywanych utworów nie mogło zabraknąć kompozycji wywodzących się z południowej Europy.

Sądecka Jesień Kulturalna w dalszym ciągu ma przed sobą bogatą ofertę. Najbliższy weekend zapowiada się bardzo intensywnie, bo już w piątek na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury zagra Stare Dobre Małżeństwo. Dzień później sceną  w Parku Strzeleckim zawładnie Golec uOrkiestra, a w niedzielę zagra Lady Pank.

Nie zabraknie też spektakli. Już w środę zaprezentują się aktorzy Teatru 6. PIĘTRO. Tytułowy spektakl „Piękna Lucynda” jest błyskotliwym pastiszem „Natrętów” Zygmunta Bielawskiego, pierwszej polskiej komedii napisanej w języku ojczystym w 1765 roku. Wśród teatralnych aktorów będzie można podziwiać między innymi Marię Pakulnis, Kazimierza Kaczora, Krzysztofa Tyńca, Piotra Gąsiorowskiego, Rafała Królikowskiego i Mikołaja Roznerskiego. We wtorek i środę na deskach nowosądeckiego MOKu odbędą się także spektakle „Kasta La Vista” w wykonaniu Teatru Polskiego z Wrocławia.

Fot: Piotr Droździk

 

Czytaj także: Sądecka Jesień Kulturalna. Michał Szpak zaapelował o szacunek dla „inności” (film i fotorelacja)

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama