Sądecka firma WIŚNIOWSKI znów z Diamentem Forbesa!

Sądecka firma WIŚNIOWSKI znów z Diamentem Forbesa!

Pośród 16 385 polskich firm znajdujących się w rankingu Diamentów Forbesa firma WIŚNIOWSKI błyszczy jako jedna z najjaśniejszych. To już kolejne wyróżnienie Forbesa dla sądeckiego przedsiębiorstwa. Od 35 lat marka rozwija się zyskując coraz większe uznanie w kraju oraz za granicą, a sukcesy napędzają ją do dalszego rozwoju.

Droga na szczyt firmy WIŚNIOWSKI rozpoczęła się już w 1989 roku, gdy Andrzej Wiśniowski – właściciel i założyciel firmy, opracował koncepcję polskiej automatycznej bramy garażowej. Tym samym urzeczywistnił sen wielu ludzi działających w tej branży. Od tamtej pory marka nie zatrzymuje się w realizacji śmiałych planów rozwojowych, za które otrzymuje wyróżnienia. Do ostatnich należy miejsce na liście laureatów rankingu „Diamenty Forbes 2024”. Opracowany przez Dun & Bradstreet Poland ranking wyłania najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce.

Cały poprzedni rok, dzień w dzień dawał powody, by bronić tezy o toksycznym środowisku, w którym działają polskie firmy, a tymczasem polscy przedsiębiorcy realizują swoje kolejne pomysły – skomentował tegoroczne Diamenty Paweł Zielewski, redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika Forbes.

Ostatni czas nie był dla branży budowalnej łaskawy, jednak to najtrudniejsze czasy szlifują najpiękniejsze diamenty.

Marka WIŚNIOWSKI od 35 lat realizuje wizję, w której już w standardzie oferuje klientom wysoką jakość, komfort i dobry design. Sukcesywnie realizujemy strategię rozwoju, stawiając na wykorzystanie najnowszych technologii w procesach biznesowych i produkcyjnych. Nagroda Diamenty Forbesa 2024 utwierdza nas w przekonaniu, że zwrot w stronę cyfrowej transformacji i wdrożenie innowacyjnych narzędzi to właściwy kierunek. Wierzę, że rozbudowa infrastruktury IT zapewni dalszy rozwój oferty i kanałów dystrybucji. Wszystko to ma na celu utrzymanie statusu lidera branży w Polsce oraz osiągnięcie równie silnej pozycji na rynku europejskim – podsumowuje Mateusz Wiśniowski, główny reprezentant nagrodzonej spółki, będącej w strukturze organizacyjnej GRUPY WIŚNIOWSKI.

Obecnie firma działa w ponad 30 krajach na całym świecie, a jej załoga składa się z najlepszych ekspertów polskiej automatyzacji i robotyzacji.

Gratulujemy sukcesu!

 

fot. firma WIŚNIOWSKI/arch. dts24 

Czytaj też:

,,El Roi” z Nowym Sączem, miejscami pamięci i wątkiem kibiców w tle. Beata Skrzypczak przez lata skrywała w sobie historię opowiedzianą przez babcię