RCKiK zmienia siedzibę, ale na Sądecczyźnie pojawi się mobilny krwiobus

RCKiK zmienia siedzibę, ale na Sądecczyźnie pojawi się mobilny krwiobus

1 listopada nowosądecki oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zawiesił stacjonarny pobór krwi pod dotychczasowym adresem przy ul. Kazimierza Wielkiego 9A. Punkt zmienia swoją siedzibę – przenosi się na osiedle Biegonice. Osoby chętne do oddania krwi w najbliższym czasie nie powinny się jednak martwić, bo w Nowym Sączu pojawi się mobilny krwiobus.

Pamiętajmy, że krew to bezcenne lekarstwo. Nasz drobny gest może uratować czyjeś zdrowie, a nawet życie. Dzisiaj w godz. 9:00 do 13:00 krew można oddać na rynku w Nowym Sączu, a jutro przed budynkiem komendy PSP.

,,Strażacy oraz strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi „ognista kropla” zaprasza na akcje poboru krwi. Akcja autokarowa – mobilny krwiobus będzie na placu przed Komendą Miejską PSP w Nowy Sącz ul. Witosa 69 w dniu 3 listopada w godzinach 9.00-13.00” – informują funkcjonariusze PSP.

Z kolei w niedzielę, 7 listopada, akcja krwiodawstwa odbędzie się w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej przy ul. Piłsudskiego w Krynicy Zdroju w godz. 8:00-13:00. W listopadzie krew będzie można oddać też między innymi w Rytrze, Łącku, siedzibie Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu i remizie OSP Ptaszkowa. Szczegóły na poniższej grafice.

grafika.: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie OFC

fot. ilustr. arch. dts24.pl

Czytaj też: 39 par z gminy Korzenna świętowało złote gody

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.