PZPN wszczyna postępowanie w sprawie rasistowskich wyzwisk w meczu Sandecja – Śląsk Wrocław

PZPN wszczyna postępowanie w sprawie rasistowskich wyzwisk w meczu Sandecja – Śląsk Wrocław

Polski Związek Piłki Nożnej wszczęła postępowanie w sprawie wczorajszego meczu Pucharu Polski Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław.

Przypomnijmy, że po dogrywce był remis 2:2. Seria rzutów karnych nie została dokończona, gdyż piłkarze Sandecji opuścili murawę po rasistowskich wyzwiskach kibiców Śląska pod adresem Senegalczyka Maisa Falla, który występuje w Sandecji.

– W czwartek, 10 listopada 2022 roku odbyło się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej PZPN – informuje w komunikacie Polski Związek Piłki Nożnej. – Komisja zapoznała się z treścią sprawozdania sędziego i raportu delegata z meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski między drużynami Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław. Po analizie dokumentów Komisja Dyscyplinarna postanowiła  wszcząć postępowanie w sprawie zachowania kibiców na tle rasistowskim wobec zawodnika Sandecji Nowy Sącz. Komisja wystąpiła do obu klubów o przekazanie stanowiska w sprawie. Decyzja o kolejnych krokach postępowania nastąpi po zapoznaniu się z całością dokumentacji.

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama