PRZYGOTUJ SWOJE CIAŁO NA LATO - RELACJA Z METAMORFOZ!

Dziś pani Sylwia Król opowiada nam o swoich zmaganiach.

Bez wymówek.

Różne diety towarzyszyły mi przez całe moje życie i przynosiły różne efekty. W pewnym momencie przestałam walczyć o siebie.

wsb3

Chciałam siebie zaakceptować, ciężko mi to przychodziło. Najtrudniejsze chwile to te, kiedy moje urania stawały się ciasne. Codziennie miałam ogromny problem, aby poczuć się dobrze w swoim ciele.

Kiedy dowiedziałam się o programie Metamorfozy, kierował mną impuls. Nieświadomie powiedziałam, a nawet napisałam na Facebooku, że biorę w tym udział. Zrobiłam to pod wpływem chwili. Ale wiedziałam, że już się z tego nie wycofam. W miarę uświadamiania sobie sensu podjętej decyzji, zaczęłam nabierać coraz większej pewności, iż jest to krok w dobrym kierunku. Świadomość że będę pod okiem specjalisty dietetyka Magdaleny Gagatek dodawał mi skrzydeł. Wiedziałam też, że nie będę sama w tym ciężkim okresie, bo były ze mną inne fantastyczne uczestniczki: Jolanta i Kinga.

Mamy fajną grupę, gdzie pani Małgorzata Bodak codziennie nas dopinguje i motywuje. Razem z nami zmienia swoje nawyki żywieniowe. Mimo, że pani Małgorzata nie potrzebuje redukcji wagi, robi to dla własnego zdrowia.

Chciałam również nadmienić, nawiązując do tytułu, że po pierwszym miesiącu programu, doznałam kontuzji kolana i z tego powodu musiałam zrezygnować z aktywność fizycznej. Ale nie stało się to moją wymówką, żeby zrezygnować z całego programu. Dzięki racjonalnemu odżywianiu i piciu koktajli Wellness moja waga nadal spada. A stosując kurację astaksantyną moje kolano w zawrotnym tempie się regeneruje.

Podsumowując, gorąco polecam program metamorfozy, gdyż pomaga zmieniać nawyki żywieniowe które zostaną na całe życie, a nie jako chwilowa dieta. Dzięki temu wprowadziłam też zmiany w domu, na czym skorzystała cała moja rodzina. Jestem bardzo szczęśliwa, że wzięłam udział w programie.

Jeżeli jeszcze się wahasz to przestań i zgłoś się do kolejnej edycji! Życzę Ci, żeby to też była Twoja najlepsza decyzja. Żyj stylem Wellness!

W dalszym ciągu można dokonać zapisu na tą oraz kolejną edycję. Szczegółowe informacje znajdują się na fb, wystarczy wpisać Projekt Metamorfozy, lub kliknąć tutaj.

materiały Partnera
FORDDOSLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.