Przyczyna porażki Sandecji z Pogonią? Zobacz ile kilometrów więcej przebiegł rywal!

Jak poinformowano na oficjalnej stronie internetowej Pogoni Szczecin (sobotniego przeciwnika piłkarzy Sandecji), piłkarze z Zachodniopomorskiego przebiegli podczas meczu aż 120,7 kilometra. Dla porównania – gracze Sandecji „wybiegali” raptem 112,20 km. Ponad 8 kilometrów różnicy!

Tak duża różnica musiała przełożyć się na obraz gry i wynik końcowy. Portowcy wykonali też prawie dwa razy więcej sprintów! Gościom zmierzono 77 takich biegów, a gospodarzom aż 130″ – brzmi dalsza część komunikatu na Pogonszczecin.pl.

Kto wybiegał najwięcej? Dwóch piłkarzy przekroczyło dystans 12 kilometrów: Bartłomiej Kasprzak (12,48 km) oraz Rafał Murawski (12,31 km).  Podium z wynikiem 11,88 km uzupełnił Jakub Piotrowski. Kolejne dystanse zmierzono Adamowi Frączczakowi (11,82 km) i Cornelowi Rapie (11,65 km). Ponad 11 kilometrów przebieli jeszcze Wojciech Trochim (11,47) i Jakub Bartosz (11,39) z Sandecji .

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.