Przetarg na remont ulicy Wąskiej rozstrzygnięty

Remont ulicy Wąskiej w Nowym Sączu staje się faktem. Jak poinformował Urząd Miasta, rozstrzygnięto już przetarg na jej odnowę, a dyrekcja Miejskiego Zarządu Dróg chce podpisać umowę z wykonawcą prac jeszcze w tym tygodniu.

– Prace remontowe wykona Zakład Usług Malarsko – Drogowych A. Sarata J. Sarata Spółka Jawna, za kwotę 239 998, 19 zł brutto – podaje UM Nowego Sącza. – Przypomnijmy, że w połowie kwietnia tego roku radni Rady Miasta Nowego Sącza wyrazili zgodę na przesunięcie kwoty 250 tys. zł na remont tej ulicy.

Dyrektor MZD Adam Konicki obiecuje, że zaraz po podpisaniu umowy plac budowy zostanie przekazany firmie, a po wykonaniu projektu organizacji ruchu, prace zostaną rozpoczęte.

W zakres robót wejdzie wymiana podbudowy i nawierzchni ulicy oraz zapewnienie odwodnienia. Urząd Miasta zapewnia, że poprawie ulegnie również estetyka okolicznych budynków.

fot. UM Nowego Sącza

Nowy Sącz ma ulicę, która straszy. Przebudowa Wąskiej niemożliwa, remont nieopłacalny

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.