Przedstawiciele Nowego Sącza na meczu Reprezentacji Polski [ZDJĘCIA]

Nowy Sącz, dzieci w Warszawie, Stadion Narodowy, Sandecja, Starówka, Dunajec

Dziś wieczorem Reprezentacja Polski zmierzy się z Łotwą na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. My tymczasem wracamy do minionego piątku. Do Warszawy wybrało się 40 dzieciaków z Nowego Sącza.

Sądecka młodzież, która odwiedza Ośrodek Kibice Razem Sandecja, Akademię Sandecja, KS Starówkę Nowy Sącz czy Dunajec Nowy Sącz miała okazję wybrać się na mecz eliminacji Mistrzostw Europy. Polska zremisowała z Czechami 1:1. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta na obiekcie w Warszawie. Uczestnicy otrzymali czapki zimowe i opaski odblaskowe.

– 17 listopada dzięki wsparciu Łączy Nas Piłka zorganizowaliśmy wyjazd na mecz Polska – Czechy w ramach eliminacji na Euro 2024. Razem z nami wybrało się 40 dzieciaków z Nowego Sącza (młodzież odwiedzająca Ośrodek, Akademia Sandecja, KS Starówka Nowy Sącz oraz Dunajec Nowy Sącz) – informuje Ośrodek Kibice Razem.

A już dziś ostatni oficjalny mecz Reprezentacji Polski w 2023 roku. Selekcjoner Michał Probierz podał wczoraj skład na pojedynek z Łotwą. W bramce zabraknie Wojciecha Szczęsnego (45 minut zagra Łukasz Skorupski i 45 minut Marcin Bułka). Linię obrony stworzą: Mateusz Wieteska, Jan Bednarek oraz Jakub Kiwior. W pomocy zagrają: Przemysław Frankowski, Sebastian Szymański, Jakub Piotrowski, Damian Szymański oraz Nicola Zalewski. W linii ataku zagrają: Robert Lewandowski i Adam Buksa.

Fot: Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz