Przedsiębiorcy z Sądecczyzny mają swój oddział Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego po kilku latach nieobecności wraca na Ziemię Sądecką. Punkt informacyjny z siedzibą ulokowaną gościnnie w gmachu Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Zielonej (w budynku C) da przedsiębiorcom możliwość korzystania ze wsparcia dedykowanego konkretnie dla nich. Będzie można wziąć udział w szkoleniach, skorzystać z pomocy przy otwieraniu własnej działalności oraz poradzić się w kwestiach prawnych i marketingowych. W szerokim spektrum działalności agencji znajdują się również oferty pożyczkowe.

Renault2

- Prowadzimy doradztwo na start dla przedsiębiorców, doradzamy w zakresie HR, piszemy nowoczesne strategie szczególnie w warunkach braku pracowników, prowadzimy szkolenia w różnych dziedzinach - od RODO i Prawa Zamówień Publicznych po specjalistyczne szkolenia związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa, biznesplanem czy strategią marketingową -  mówiła Małgorzata Popławska, prezes MARR.

Pożyczki i finansowanie start-upów, pomoc w przedsięwzięciach wysokiego ryzyka, pożyczki dla gmin na rewitalizację oraz na efektywność energetyczną -  to  tylko kilka z wielu propozycji, które oferuje MARR.

W całej Małopolsce podobne punkty znajdują się w dziewięciu miastach. Nowy Sącz był dużym ośrodkiem, gdzie agencji brakowało. O jej przywrócenie zabiegali nie tylko przedsiębiorcy, ale również marszałek Witold Kozłowski oraz radny Patryk Wicher.

Z oferty sądeckiego oddziału MARR można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16.

 

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.