Przebudowa Alei Piłsudskiego. Utrudnienia dla pasażerów MPK i kierowców

Przebudowa Alei Piłsudskiego. Utrudnienia dla pasażerów MPK i kierowców

zamknięta droga

Uwaga pasażerowie MPK Nowy Sącz, uwaga kierowcy! W związku z pracami przy przebudowie Alei Piłsudskiego w Nowym Sączu od 1 do 3 czerwca wystąpią w tamtej okolicy utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj (czwartek 1 czerwca) zgodnie z planem miała zostać wykonana warstwa ścieralna prawej jezdni Alei, na odcinku od wiaduktu do ulicy Nawojowskiej. Na jutro przewidziano podobne prace, jednak na lewej jezdni.

Wyłączona zostanie możliwość zarówno zjazdu z Alei Piłsudskiego na odcinek ul. Nawojowskiej od ronda w kierunku Nawojowej, jak i możliwość wjazdu z ul. Nawojowskiej od strony Nawojowej na rondo z Alei Piłsudskiego – informują przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Z kolei na sobotę (3 czerwca) zaplanowano wykonanie warstwy ścieralnej na ulicy Kamiennej. Będzie ona zamknięta dla ruchu na odcinku od mostu tymczasowego do ronda. Utrudnienia dotkną zarówno użytkowników samochodów, jak i pasażerów MPK Nowy Sącz. Szczegóły dotyczące kursowania linii nr 1, 2, 3, 26, 35 i 37 można znaleźć na grafikach, które umieściliśmy w galerii pod tekstem.

fot. ilustr.: pixabay.com
grafiki: MPK Nowy Sącz


Czytaj też:

Gródek. Postępują prace przy budowie nowej szkoły [zdjęcia, film]