Prosto od wypadku w Grybowie pośpieszyli do DPS w Nowym Sączu

Dzisiaj w Grybowie zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala. Sądeccy strażacy po działaniach nie zdążyli wrócić do jednostki, a już zostali zadysponowani do kolejnego zdarzenia.

- Dostaliśmy zgłoszenie o godzinie 7.59, że w Grybowie na ulicy Kościuszki doszło do zderzenia trzech samochodów. Zastępy dopiero wracają, więc nie mam jeszcze meldunku i dokładnych informacji - mówił nam około 9.30 oficer dyżurny sądeckiej PSP.

GoldenEgo

Jak udało się nam później dowiedzieć, na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa, a nie trzy samochody. Wiadomo, że dwie osoby zostały zabrane przez karetki do szpitala. W działaniach, uczestniczyli strażacy z Nowego Sącza oraz OSP Grybów.

Jak zdradza nam oficer dyżurny, sądeccy strażacy nie zdążyli wrócić do swojej siedziby, a zostali przedysponowani do kolejnego zdarzenia.

- Mieliśmy zgłoszenie z monitoringu pożarowego w Domu Pomocy Społecznej na ulicy Nawojowskiej. Na miejscu okazało się, że w jednym z pokoi zapalił się telewizor, ale został ugaszony jeszcze przed naszym przybyciem. Ludzie zostali ewakuowani na zewnątrz, a my oddymialiśmy i przewietrzaliśmy pomieszczenia - informuje strażak.

fot. ilustr. KNB

WIŚNIAMAŁALIP

1 comment

  1. Dawid 19 Maj, 2018 at 00:02 Odpowiedz

    Karetki bardzo często wracając z jednej akcji, nie wracają do bazy, tylko jadą do kolejnego wezwania i nikt z tego sensacji nie robi.

Wypowiedz się w tej sprawie