Prosto od wypadku w Grybowie pośpieszyli do DPS w Nowym Sączu

Prosto od wypadku w Grybowie pośpieszyli do DPS w Nowym Sączu

Dzisiaj w Grybowie zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala. Sądeccy strażacy po działaniach nie zdążyli wrócić do jednostki, a już zostali zadysponowani do kolejnego zdarzenia.

– Dostaliśmy zgłoszenie o godzinie 7.59, że w Grybowie na ulicy Kościuszki doszło do zderzenia trzech samochodów. Zastępy dopiero wracają, więc nie mam jeszcze meldunku i dokładnych informacji – mówił nam około 9.30 oficer dyżurny sądeckiej PSP.

Jak udało się nam później dowiedzieć, na miejscu okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa, a nie trzy samochody. Wiadomo, że dwie osoby zostały zabrane przez karetki do szpitala. W działaniach, uczestniczyli strażacy z Nowego Sącza oraz OSP Grybów.

Jak zdradza nam oficer dyżurny, sądeccy strażacy nie zdążyli wrócić do swojej siedziby, a zostali przedysponowani do kolejnego zdarzenia.

– Mieliśmy zgłoszenie z monitoringu pożarowego w Domu Pomocy Społecznej na ulicy Nawojowskiej. Na miejscu okazało się, że w jednym z pokoi zapalił się telewizor, ale został ugaszony jeszcze przed naszym przybyciem. Ludzie zostali ewakuowani na zewnątrz, a my oddymialiśmy i przewietrzaliśmy pomieszczenia – informuje strażak.

fot. ilustr. KNB

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.