„Proceder” – najlepsze kinowe otwarcie tej jesieni!

„Proceder” – najlepsze kinowe otwarcie tej jesieni!

220 tysięcy widzów obejrzało w miniony weekend film „Proceder”. To najlepszy wynik otwarcia spośród polskich filmów, które pojawiły się na ekranach kin tej jesieni. ”. Medialnym patronem sądeckiej premiery był „Dobry Tygodnik Sądecki”.

To film o ludziach, spragnionych miłości i poczucia bezpieczeństwa, którym niestety nie udaje się tego w życiu doświadczyć” – tak mówi o nim Małgorzata Kożuchowska, jedna z głównych bohaterek „Procederu”.

Dramatyczna historia rapera Tomasza Chady – wychowanego w warszawskim blokowisku chłopaka z ogromnym talentem i nieposkromioną tendencją do  pakowania się w poważne kłopoty, zainspirowała sądeckich twórców – braci Michała i Wojciecha Węgrzynów.

Po projekcji filmu zadzwoniła do nas mama Tomka Chady i powiedziała, że taki właśnie był… – powiedział Michał Węgrzyn po sądeckiej premierze.

To była dla filmowców najlepsza z recenzji.

Stworzyli film, w którym jedną z głównych ról gra… muzyka Chady. Pozostałe role grają Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki i Anna Matysiak.

Część dochodów ze sprzedaży biletów zostanie przekazana Stowarzyszeniu Prometeus zajmującym się pomocą osobom niepełnosprawnym. Nie przez przypadek. Tomasz Chada wspierał tę organizację za życia.

zdjęcie: Global Studio

czytaj też:

W czasach liceum miałem jakiś „kłopot” z Nowym Sączem

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama