Zdolny aktor z Sądecczyzny w obsadzie *Listów do M*. Trwa premierowy weekend

Dziś w polskich kinach – również w sądeckim Sokole i Heliosie odbyła się premiera komedii romantycznej „Listy do M 3”, w której jedną z głównych ról gra aktor pochodzący z Sądecczyzny – Filip Pławiak, syn nowosądeckiego starosty.

wsb3

Na ekranie oprócz Filipa zobaczymy plejadę gwiazd: Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka. Do obsady trzeciej części filmu dołączyli prócz Filipa Pławiaka: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

Pierwszą część filmu  „Listy do M.”, w 2011 roku w premierowy weekend obejrzało 341 tysięcy widzów. Druga część filmu  pobiła rekord polskiego kina – w 2015 r. na premierę wybrało się 656 tysięcy osób.

Zastanawiasz się czasem czy faktycznie w Boże Narodzenie wszystko może się zdarzyć? Więc zobacz co przydarzyło się Karolinie (Magdalena Różczka) i Gibonowi (Borys Szyc), których świąteczne ścieżki skrzyżował przekorny los i przekonaj się dlaczego Rafał (Filip Pławiak) bardzo chciałby gdzieś zaprosić Zuzę (Katarzyna Zawadzka), ale równocześnie nie może tego zrobić…

Filip Pławiak urodził się 26 września 1989 w Nowym Sączu. Dzieciństwo spędził w Witowicach Górnych. Był uczniem nowosądeckiego II LO. W trakcie nauki w liceum szlifował  talent aktorski w Teatrze NSA. W 2012 r. ukończył Wyższą Szkołę Filmową i Teatralną w Łodzi. Na 32. Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych i Teatralnych w Moskwie jego przedstawienie dyplomowe zdobyło nagrodę specjalną. Prócz aktorstwa ma kilka innych pasji: pływa, gra w tenisa i jeździ konno. Ma też brązowy pas karate.


MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]