Prawo jazdy albo kurs językowy za grosze. Łap bon szkoleniowy!

Prawo jazdy albo kurs językowy za grosze. Łap bon szkoleniowy!

Śni ci się lepsza posada, nowy zawód, awans, prawo jazdy, kurs języka obcego? Brakuje pieniędzy na kurs albo szkolenie? Jest wyjście: 87 proc. kosztów szkolenia możesz dostać w prezencie.  Aby skorzystać z tej okazji, wystarczy zostać uczestnikiem małopolskiego projektu „Kierunek Kariera”

Projekt realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, ale uwaga: tym razem jest to projekt dla osób pracujących,, dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dla rolników, którzy nie są bezrobotni i opłacają składki KRUS, a także obcokrajowców, posiadających dokument upoważniający ich do pracy w Polsce.

Zainteresowani powinni mieścić się w trzech grupach wiekowych:

  • powyżej 50. roku życia (niezależnie od wykształcenia),
  • od 25 do 50 lat (wykształcenie na poziomie co najwyżej ukończonego liceum lub technikum, łącznie ze zdaną maturą)
  • oraz 18 do 25 lat (wykształcenie jak wyżej).

Aby otrzymać bon szkoleniowy dający gwarancję dofinansowania, trzeba umówić się z doradcą zawodowym na wykonanie tzw. Bilansu Kariery. Doradcy czekają na petentów w Centrum  Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, w siedzibie WUP w Nowym Sączu  (tel 18 442-94-90, , e-mail: [email protected])

Szkolenia realizowane są w całej Małopolsce przez firmy, które oferują kursy językowe, informatyczne, prawa jazdy kategorii A, B, C+E i kursy zarządzania projektami.

Projekt będzie realizowany do 2023 r.

(mak)

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama