Pozytywka wznosi muzyczną budowlę na ,,Fundamencie Mocy"

Już jest kolejna dawka pozytywnej energii prosto od Pozytywki! Drugi krążek, którego premiera odbyła się kilka dni temu, oraz nowy klip to gratka dla fanów sądeckiego zespołu rockowego. Młodzi muzycy zaskakują niebanalnym brzmieniem oraz ogromną dawką optymizmu.

dts

„Fundament Mocy" to kolejna po „Pogodnej Unii Bohaterów" odsłona grupy, która zadebiutowała w 2017 roku. Płyta nawiązuje do początków istnienia zespołu, ale i daje podwaliny do dalszego wznoszenia muzycznej budowli.

- Fundamenty są solidne, aż miło pomyśleć jak będą wyglądać kolejne piętra tego muzycznego konceptu – przyznaje Bartosz Szarek, menadżer Pozytywki.

Sądeczanie nie kryją dumy ze swojego najnowszego dzieła.

- To kolejny wymiar Pozytywki, który obudzi w słuchaczu drzemiącą moc! Nowy, energiczny album przedstawia przygody, przyjaźń oraz przenosi w rozmaite magiczne krainy, od pięknej natury po kosmiczne wibracje - mówi Daniel „Deny" Gądek, lider grupy.

Album będzie można nie tylko mieć w fizycznej formie, ale wkrótce i wysłuchać poprzez serwisy typu iTunes, Spotify, czy Tidal. Natomiast już teraz w sieci znalazł się klip do piosenki „Mentalne Budowle".

- To utwór przedstawiający jak wielką moc twórczą ma myśl. Wszystko to, o czym myślimy, czy też wizualizujemy w naszych głowach, kreuje naszą rzeczywistość. Każde wyobrażenie ma swój skutek, a mając otwarty i jasny umysł możemy świadomiej dobierać myśli i budować swoje życie za pomocą marzeń. Także nie bójcie się marzyć! - zachęca Deny.

Skład Pozytywki powiększył się nieco w ostatnim czasie. W tej chwili wygląda następująco: Daniel „Deny" Gądek – gitara, wokal, muzyka, Andrzej „Sajan" Stec – wokal, Kamil „Kadżor" Nędzia – rap, Wojciech „Wojtas" Fedeńczak – gitara basowa, Piotr „Pietro" Mordarski – perkusja, Michał Mordarski – gitara rytmiczna oraz Jonathan „Jonek" Hojdys – instrumenty klawiszowe/elektronika.

Grupa zainauguruje swój wiosenno-letni sezon koncertowy podczas Juwenaliów Krako(w)skich. W maju pojawi się też kolejny klip Pozytywki.

Więcej na temat zespołu pisaliśmy TUTAJ.

fot. archiwum Pozytywki

 

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.