Pożegnali go w Sandecji, zasilił Hutnika!

Wiktor Nowak, do niedawna napastnik Sandecji Nowy Sącz początkiem marca został oficjalnie zawodnikiem trzecioligowego Hutnika Nowa Huta.

Czytaj również: PROBLEM SANDECJI Z NAPASTNIKAMI. „3X0:0, 1X0:1”

20-letni atakujący z nowym klubem podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku, zagra z „dziewiątką” na plecach. W Nowym Sącz rozwiązano z nim kontrakt za porozumieniem stron. Nowak w bieżącej kampanii wystąpił w jednym meczu ligowym „Biało-czarnych” notując kilka minut w spotkaniu 11. kolejki przeciwko Podbeskidziu w Bielsku-Białej (remis 1:1). Zaliczył też kilka minut w potyczce Pucharu Polski przeciwko Miedzi Legnica (0:3).

Czytaj również: BYŁY NAPASTNIK SANDECJI ZNÓW TRAFIŁ! TYM RAZEM STRZELIŁ WIŚLE KRAKÓW

Witamy na Suchych Stawach i życzymy wielu udanych meczów i strzelonych bramek dla Hutnika! – napisano na łamach www.nh2010.pl.

Zawodnik wystąpił już w meczu ligowym swojego nowego zespołu wchodząc na boisko w 63 minucie wygranego 1:0 meczu ze Spartakusem w Daleszycach w ramach 18. kolejki trzeciej ligi. Ekipa z Nowej Huty plasuje się obecnie na trzecim miejscu w ligowym zestawieniu.