Nowy Sącz – Dąbrowa: poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku

Sądecka policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 20 lutego 2017 roku ok. godziny 21.30  na drodze krajowej nr 75 w Dąbrowie. W wypadku zginęła 54 – letnia kobieta.

– Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący mercedesem zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem – mówi mł. asp. Iwona Grzebyk – Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

W wyniku uderzenia volkswagen znalazł się na lewym pasie jezdni i uderzył w prawidłowo jadącego seata ibizę, który następnie uderzył w jadącego z naprzeciwka forda focusa. W efekcie mercedes znalazł się w rowie, a 54-letnia pasażerka pojazdu, mimo podjętej akcji reanimacyjnej, zmarła na miejscu zdarzenia.

Policja prosi o kontakt świadków wypadku, a w szczególności kierujących samochodami marki Seat Toledo koloru granatowego oraz samochodu dostawczego (auto laweta) z kabiną koloru białego. Pojazdy te w chwili zdarzenia miały poruszać się drogą krajową. Kierujący nimi mogą dostarczyć prowadzącym śledztwo niezbędnych informacji.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, pod numerem telefonu: 18 442 42 57, z sekretariatem wydziału kryminalnego sądeckiej komendy: 18 442 42 51 bądź z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997

O sprawie pisaliśmy TUTAJ oraz  TUTAJ.

fot. KM Policji Nowy Sącz, KM PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.