Posłanki Lewicy odwiedzą Nowy Sącz. Będzie piknik

Posłanki Lewicy odwiedzą Nowy Sącz. Będzie piknik

Polityczki Lewicy w Nowym Sączu

W najbliższą niedzielę (8 sierpnia) mieszkańcy Sądecczyzny będą mieli okazję spotkać się z posłankami z klubu Lewicy. Po konferencji prasowej polityczki zapraszają na piknik w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu.

Parlamentarzystki podczas tegorocznych wakacji odwiedzają polskie miasta, a towarzyszy im hasło „Zrobimy to lepiej!”. W ten weekend Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Paulina Matysiak, Joanna Scheuring-Wielgus, Katarzyna Kotula, Beata Maciejewska, Wanda Nowicka, Anita Kucharska-Dziedzic, Katarzyna Ueberhan i Monika Falej odwiedzą cztery miejscowości: w sobotę Bielsko-Białą i Rybnik, a w niedzielę Kraków i Nowy Sącz.

O 15:30 na nowosądeckim rynku odbędzie się konferencja prasowa. Po jej zakończeniu posłanki przejdą ulicą Jagiellońską i Plantami do Parku Strzeleckiego. Tam o 16:15 odbędzie się piknik z mieszkańcami Sądecczyzny.

Porozmawiamy o drożyźnie w sklepach, o prawach kobiet, o świeckim państwie, o nowoczesnej szkole, o systemie ochrony zdrowia, edukacji i o wszystkim, z czym do nas przyjdziecie. Będzie z nami podróżować specjalna urna, do której chcemy zbierać WASZE pomysły na Polskę” – czytamy w opisie wydarzenia Piknik z Polityczkami Lewicy | Nowy Sącz, utworzonego na Facebooku.

fot.: zdjęcia z poprzednich pikników, archiwum klubu Lewicy


Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook