Poseł Patryk Wicher wraz z rodziną ze stwierdzonym COVID-19. Apeluje do osób niewierzących w pandemię

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Patryk Wicher ma koronawirusa. Również u całej jego rodziny potwierdzono COVID-19. Najciężej chorobę przechodzi parlamentarzysta i jego żona. 

PROTKASA1

Polityk wynik testu otrzymał wczoraj, jednak już dziesięć dni temu podjął decyzję o samoizolacji. Wówczas miał kontakt z osobą zakażoną.

,,Od środy Ania i ja dość ciężko przechodzimy chorobę, ale na razie dajemy radę. Dobrze, że nasze małe aniołki przechodzą to trochę lepiej. Jednak mam wielką prośbę i apel do tych, którzy głoszą, że pandemii nie ma, a maseczki są zbędne o opamiętanie! Naprawdę nigdy w życiu tak ciężko nie przechodziliśmy choroby. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze, chociaż mamy kilka chorób współistniejących” – zaznacza poseł.

Parlamentarzysta dziękuje za słowa wsparcia i okazaną pomoc. Ma nadzieję, że wskótce sytuacja zdrowotna się unormuje i będzie mógł powrócić do realizowania wspólnych projektów dla regionu.

,,Teraz moi drodzy uważajcie na siebie i przestrzegajcie zasad: Dezynfekcja – Dystans – Maseczka. Stosowanie się do nich,  to przejaw szacunku i miłości dla drugiego człowieka, ale i przede wszystkim dla siebie” – posumował poseł Patryk Wicher. 

Całej rodzinie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Fot. arch. dts24.pl

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]