Porażka na koniec rundy

Nie udało się zdobyć choćby punktu w ostatnim meczu rundy zasadniczej Ekstraklasy Siatkówki Kobiet zespołowi Polski Cukier Muszynianka, rzeszowianki okazały się o wiele za mocne.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (17:25, 19:25, 19:25)
MVP: Anna Kaczmar
Polski Cukier Muszynianka: Savić, Wójcik, Radenković, Lis, Bociek, Medyńska – libero, Karakasheva oraz Flakus, Śmieszek, Portalska, Bałdyga, Brzóska
Developres SkyRes: Rousseaux, Ptak, Żabińska, Kaczmar, Sawicka – libero, Helić, Blagojević oraz Ganszczyk, Rabka, Andruszko.
Faworytem spotkania był zespół gości, co w pełni udowodnił, szybko pokonując gospodynie meczu. Tylko początek pierwszego seta do stanu 6:6 był wyrównany. Później z każdą akcją rzeszowianki powiększały przewagę i było 7:11 dla gości. Trener Serwiński wziął czas. Po przerwie zespół z Muszyny zaczął odrabiać do stanu 10:11. Na taką grę zareagował trener Micelli i chwilę później było 12:16 dla rzeszowianek, które już prowadzenia nie oddały. Podobnie wyglądały kolejne dwa sety. Developress szybko obejmował prowadzenie, muszynianki odrabiały straty, by dać ogrywać w końcówkach.