Porażka młodych Polaków z Niemcami - występ zawodnika Sandecji

We wtorkowy wieczór na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej doszło do pojedynku reprezentacji Polski do lat 20 przeciwko rówieśnikom z Niemiec. Podopieczni Jacka Magiery ulegli zachodnim sąsiadom, 0-2. Siedemdziesiąt minut na boisku spędził defensywny pomocnik Sandecji Nowy Sącz, Radosław Kanach.

Renault2

 

Spotkanie rozgrywane było w ramach turnieju Elite League U-21, w którym poza Polakami i Niemcami walczy jeszcze sześć innych młodzieżowych reprezentacji. Jednocześnie był to drugi w ciągu kilku dni występ Rzeszowianina grającego obecnie w sądeckim pierwszoligowcu dla kadry Polski, która przygotowuje się do majowo-czerwcowych Mistrzostw Świata w swojej kategorii wiekowej. Czempionat odbywać się będzie na obiektach w naszym kraju.

 

Polska U-20 - Niemcy U-20 0-2 (0-1)

Skład reprezentacji Polski: Karol Niemczycki - Serafin Szota, Sebastian Walukiewicz, Jan Sobociński (46' Adam Chrzanowski), Adrian Gryszkiewicz (46' Adrian Benedyczak) - Jakub Bednarczyk (70' Mikołaj Kwietniewski), Radosław Kanach (70' Bartosz Slisz), Adrian Stanilewicz, Adrian Łyszczarz (83' Mateusz Bogusz), Tymoteusz Puchacz (60' David Kopacz) - Dominik Steczyk.

 

Fot. Marian Zubrzycki / 400mm.pl (zdjęcie archiwalne)

 

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.