Poprad Muszyna z pucharem

Po emocjonującym meczu, żółtych kartkach i czerwonej Puchar Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Nowy Sącz, zwycięzcą został zespół Popradu Muszyna.

Stróże Kolejarz – Poprad Muszyna 1:2 (1:2)
1:0 Matusik 34, 1:1 Baran 39, 1:2 Gruca 43
Sędziował: Konrad Kolak.
Żółte kartki: Rak, Matusik – Dyląg, Janur, Szeliga, Podgórniak.
Czerwona kartka: Niepsuj.

Kolejarz: Ciwiński: Petryla, Niepsuj (85 czerwona kartka), J. Krok, Rak (80 Dziedzic), Przetacznik, G. Krok, Bąk, Jan II Krok (73 D. Matusik), Szczerba, M. Matusik.
Poprad: Miczołek: Szeliga, Szewczak (46 Orzechowski), Wąchała, Podgórniak, Dyląg (65 Stróżyk), Gruca, Baran (46 Szczepanik), Szczepański, T. Bomba, Janur.
Od początku spotkania na boisku w Stróżach było gorąco, ale żadnej nie udawało się zaskoczyć rywala. Dopiero w 34 minucie kontra Kolejarza przyniosła gola. Akcję zespołu wykończył Mirosław Matusik. Radość gospodarzy nie trwała długo, bo już pięć minut później był remis. Dośrodkowanie Wąchały wykończył Baran i było 1:1. Tuż przed końcem spotkania wynik meczu ustalił Gruca. Po przerwie gra się zaostrzyła i posypały się kartki, ale rezultat już się nie zmienił.
W rundzie wiosennej Poprad Muszyna zagra w pucharowych finałach na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, w których rywalizować będzie 16 drużyn, zwycięzcy Podokręgów, rejonu Kraków oraz zdobywca Fortuna Pucharu Polski na szczeblu MZPN w sezonie 2019/2020).
Na zdjęciu: Kapitan Kolejarza Stróże