Poniedziałki ze Sztuką. Na scenie Olga Bończyk

To będzie kolejne spotkanie z cyklu Poniedziałek ze Sztuką. Tym razem na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu zaśpiewa Olga Bończyk w koncercie pod tytułem „Piosenki z klasą”. Koncert odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 17.

Na program koncertu składają się najpiękniejsze piosenki filmowe, niezapomniane stare polskie przeboje pisane przez takich mistrzów jak Jerzy Wasowski, Agnieszka Osiecka, Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski. W koncercie znajdą się też piosenki autorskie z ostatniej płyty artystki „Piąta Rano”.

Olga Bończyk powróci w swoich piosenkach do Kabaretu Starszych Panów i pięknych piosenek Kaliny Jędrusik, a także niezapomnianych przebojów Marii Koterbskiej, ale zabrzmią też takie przeboje, jak: „Somewhere over the rainbow”, „Parole, parole”, „Noce i dnie”...
Piosenkarka wystąpi z zespołem w składzie: Adam Święs – kontrabas, bas
Krzysztof Szmańda– perkusja, Jacek Piskorz/ Jan Zeyland – fortepian, instrumenty klawiszowe, akordeon.
Bilety można rezerwować i nabywać w sekretariacie MOK od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16 (tel. 18 443 89 59 wew. 20).

Źródło: UM w Nowym Sączu

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.