Poniedziałek ze sztuką: w Nowym Sączu zagra Sidney Polak z zespołem

Prezydent Miasta Nowego Sącza, Ludomir Handzel zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Poniedziałek ze Sztuką”. 26 sierpnia o godzinie 20:00 w Miejskim Ośrodku Kultury na Sali Widowiskowej wystąpi Sidney Polak z zespołem.

Wokalista, autor tekstów i producent muzyczny - to tylko kilka rzeczy, którymi na co dzień się zajmuje. Jego hit "Otwieram wino" (nagrany wspólnie z Pezetem) do dziś śpiewa cała Polska. Ale Sidney Polak znany jest przede wszystkim jako perkusista zespołu T.Love.

W 2004 roku pojawił się jego pierwszy album, na którym zaprezentował mieszankę reggae, hip-hop i folk. Jego najnowsza, wydana w 2018 roku płyta "3" to kolejny powrót do kariery solowej.

W te wakacje pojawił się m.in. na festiwalu w Jarocinie oraz Pol'and'Rock Festival. A już za trzy dni zawita do Nowego Sącza. Bilety do nabycia na to wydarzenie dostępne w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.