Poniedziałek ze Sztuką. Rozdajemy bilety na „Jacka i Placka”

Wizyta w teatrze może być niezapomnianym przeżyciem dla Twojego dziecka. W najbliższy poniedziałek (27 maja) do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu przyjedzie Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu ze spektaklem „Jacek i Placek na tropie księżyca”. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie do rozdania.

wsb3

To będzie kolejne już wydarzenie w MOK w ramach Poniedziałku ze Sztuką, na które zaprasza prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel. „Jacek i Placek na tropie księżyca” to spektakl teatru z Torunia. Wyreżyserowała go Agnieszka Płoszajska. Aktorom będzie towarzyszył zespół Marheavy i przeboje zespołu Lady Pank.

***

Dwaj krnąbrni bracia bliźniacy uciekają z domu, by odnaleźć swojego tatę zajętego pilnowaniem księżyca. Ruszają w pełną przygód podróż, podczas której będą musieli stawić czoła różnym przeciwnościom losu. Historia oparta jest na motywach powieści "O dwóch takich, co ukradli księżyc" Kornela Makuszyńskiego oraz piosenkach Lady Pank, z płyty o tym samym tytule. Zespół rockowy grający na żywo przeboje takie, jak Marchewkowe Pole, niezwykłe kostiumy, intrygujące postaci – to wszystko w familijnej opowieści o dojrzewaniu i o tym, że poszukując szczęścia możemy nie dostrzec go tuż obok.

***

Spektakl odbędzie się o godz. 17 i 19.30. Bilety w cenie: 10 zł (dzieci do 15 lat) / 15 zł (dorośli) są do nabycia w sekretariacie MOK, od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16 (tel. 18 443 89 59 wew. 20)

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania podwójne zaproszenie na godz. 19.30. Aby jest zdobyć, wystarczy wysłać e-mail na adres [email protected], w tytule wpisując hasło: Poniedziałek ze Sztuką. Otrzyma je pierwsza osoba, która to uczyni.

Chcesz być na bieżąco z kulturalną ofertą Nowego Sącza? Polub fanpage Kulturalny Nowy Sącz na Facebooku.

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.