Milion złotych i szansa na życie dla małej Hani! Hania dziękuje… [FILM]

Milion złotych i szansa na życie dla małej Hani! Hania dziękuje… [FILM]

Jeśli kiedykolwiek przez Twoją głowę przemknęła myśl, że Twój głos, Twój gest mało znaczy – była to błędna myśl!  Mamy na to dowód:  zwykli ludzie, tacy jak Ty, przez kilka dni zebrali milion złotych na ratowanie życia siedmioletniej dziewczynki. Niektórzy z nich czytają te słowa! Dziękujemy!

18 sierpnia ogłosiliśmy akcję zbiórki pieniędzy na ratowanie życia Hani Magiery, podopiecznej nowosądeckiego Stowarzyszenia Sursum Corda, u której zdiagnozowano guza pnia mózgu.

Operacja nie wchodzi w grę. Jedyną nadzieją jest terapia eksperymentalna w Stanach Zjednoczonych, za którą trzeba zapłacić 150 tys. euro i którą trzeba zastosować jak najszybciej.

Po pięciu dniach wiemy już, że Hania pojedzie do USA!

Tysiące ludzi dokonało cudu małymi uczynkami: drobnym gestem, podarowaną złotówką, udostępnionym apelem o pomoc, opowiedzianą komuś historią walczącego o życie dziecka. Te małe uczynki złożyły się na eksplozję dobra.

Do wczoraj na subkonto Hani Magiery w Sursum Corda wpłynęło 387 tys. 371 zł. 

Z uwagi na wyścig z czasem na prośbę Sursum Corda uruchomiono także zbiórkę poprzez platformę Siepomaga. Do wczoraj tą drogą podarowano na leczenie Haneczki 595  tys. 111 zł. W pięć dni dzięki życzliwym ludziom wzruszonym losem dziewczynki jest prawie milion na ratowanie jej życia!

Jeszcze dziś Sursum Corda chce wykonać przelew na konto szpitala Memorial Sloan Kettering Cancer Center, którego załoga czeka na przyjęcie małej pacjentki.

W akcję zbiórki pieniędzy na leczenie Haneczki włączyli się lekarze, ratownicy medyczny, dziennikarze, celebryci i przede wszystkim zwyczajni ludzie,  dla których wczorajszy wieczór okazał się wzruszającym do łez świętem solidarności w pięknym dziele jakim jest ratowanie życia.

Polały się łzy radości, popłynęły w świat pełne emocji podziękowania, a wśród nich to najważniejsze, które przekazujemy również Wam: czytelnikom  dts24.pl, bo macie w tym święcie swój potężny udział!

Oto ono:

DZISIAJ NIE BĘDĘ NIC PISAŁ…

Opublikowany przez Jana Magierę Wtorek, 22 sierpnia 2017

 

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama