Pomocnik świętego Mikołaja Jan Duda chce obdarować Was choinkami. Czekają w naszej redakcji!

Pomocnik świętego Mikołaja Jan Duda chce obdarować Was choinkami. Czekają w naszej redakcji!

Święty Mikołaj ma co roku armię pomocników, dbających o to, aby w każdym domu była choinka, pod którą w wigilijną noc pojawiają się na znak miłości upominki nie tylko dla dzieci. Jednym z pomocników świętego jest sądecki poseł Jan Duda, ekspert w sprawach choinek i innych darów Ziemi sadzonych i pielęgnowanych Bogu na chwałę, ludziom na pożytek. Do redakcji „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” dotarli wysłannicy z Rdziostowa, gdzie Jan Duda dogląda szkółki świątecznych drzewek z wyjątkowym podarunkiem dla naszych Czytelników.

Dziewięć przepięknych ciętych iglaków o wysokości 2-2,5 metra i cztery, nieco niższe – w doniczkach – razem trzynaście dorodnych choineczek czeka na ulicy Żywieckiej na tych z Was, którzy jeszcze nie wypatrzyli swojego świątecznego drzewka.

Co zrobić, aby wybrać dla siebie jedną z choinek od posła Jana Dudy? Warunki są dwa: pod linkiem odnoszącym do tego tekstu na naszym profilu na FB umieść komentarz, w którym opisz swoje pierwsze zapamiętane z dzieciństwa wspomnienie związane z choinką. Drugi warunek dotyczy zobowiązania: każdy, kto wygra w naszej zabawie świąteczne drzewko od Jana Dudy, składa obietnicę, że w poniedziałek, 20 grudnia pojawi się w naszej redakcji osobiście w godzinach od 14 do 15., aby choinkę odebrać.

Trzy, dwa, jeden start! Kto zabierze ze sobą do domu jedno z przepięknych drzewek – zdecydujemy w niedzielę wieczorem po lekturze Waszych wspomnień.

Czytaj też:

O człowieku, który znalazł lek na strach

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook