Politycy PiS obiecują sądeczanom “piątkę Morawieckiego” z plusem…

PiS rozpoczął kampanię wyborczą w Nowym Sączu. Obiecano więc “piątkę Morawieckiego” : 500+ na pierwsze dziecko, zniesienie podatków PIT dla młodych przedsiębiorców, trzynastkę dla każdego emeryta w kwocie 1100 zł, obniżenie kosztów pracy oraz przywrócenie połączeń autobusowych na Sądecczyźnie. W konferencji wzięli udział parlamentarzyści Arkadiusz Mularczyk, Jan Duda, Józef Leśniak i Wiesław Janczyk.

-W naszym regionie, szczególnie w gminach położonych dalej od Nowego Sączu widzimy, że są wielkie problemy w kwestii komunikacji i transportu do szkół czy pracy. Dostrzegamy ten problem i będzie on rozwiązany w ramach przywracania połączeń autobusowych dla mieszkańców naszego kraju- mówił Arkadiusz Mularczyk

Sporo uwagi poświęcono również kwestii rozwoju Nowego Sącza. W opinii polityków Prawa i Sprawiedliwości nowy most na Dunajcu, plan budowy linii kolejowej do Nowego Sącza, pieniądze na budowę obwodnicy Chełmca i mostu w Kurowie to właśnie pokłosie polityki PiS.

-Jeśli chodzi o most Kurowski, mam zapewnienie, że przetarg zostanie rozstrzygnięty w terminie i niebawem będziemy wbijać łopatę rozpoczynając tę inwestycję, która jest zaprojektowana i wszystkie uzgodnienia w tym zakresie zostały już wykonane– dodał Józef Leśniak

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.