Policja szuka ludzi do pracy w Nowym Sączu, Limanowej i Gorlicach

Ponad sto osób ma w tym roku szansę na zatrudnienie w małopolskim garnizonie Policji. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą przez proces rekrutacji, trafią do jednostek w Nowym Sączu, Limanowej i Gorlicach.

Na witrynie internetowej Komendy Wojewódzkiej zamieszczono zaproszenie do składania dokumentów aplikacyjnych. Najbliższe przyjęcia planowane są 23 maja 2017 r. (60 osób),  22 sierpnia (50 osób) oraz 12 grudnia (160 osób).

Świeżo upieczeni funkcjonariusze zostaną skierowani do służby w komendach miejskich w: Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie; komendach powiatowych w Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Gorlicach, Krakowie, Limanowej, Miechowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olkuszu, Oświęcimiu, Proszowicach, Suchej Beskidzkiej, Wadowicach, Wieliczce i w Zakopanem.

„To wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, jesteś zdyscyplinowany i potrafisz dochować  tajemnicy.  Służba w Policji daje szansę na  rozwój osobisty i zawodowy. Duży wachlarz  specjalistycznych szkoleń służy pogłębianiu wiedzy,  a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i  doświadczeń”  – zachęcają policyjni rekruterzy.

Preferowani będą kandydaci z tytułem zawodowym ratownika albo ratownika medycznego. Dodatkowe punkty dostaną  osoby, które mają uprawnienia instruktora sportów walki, strzelectwa, ratownictwa wodnego, nurkowania i sportów motorowodnych. Mile widziane jest prawo jazdy kategorii „A” i „C”.

Istotna jest także znajomość języków obcych .

Szczegółowe informacje dotyczące zasad  rekrutacji dostępne są na stronie internetowej małopolskiej Policji.

Można je uzyskać również pod numerem telefonu 12 61 54 068.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.