Nowy Sącz i okolice: „Ugotowani” poszukiwani!

TVN  poszukuje w Nowym Sączu i okolicy (do 30 km) chętnych do udziału w programie  kulinarno – rozrywkowym pt. „Ugotowani”.

– Zależy nam na osobach o różnych pasjach i zawodach, które nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem i nie uczą w szkołach gastronomicznych – mówi Justyna Turewicz z ekipy programu „Ugotowani”.

Castingi odbędą się w dniach 3-6 kwietnia 2017 r.

Pierwszy etap castingu to rozmowa telefoniczna. Kolejny etap rozgrywa się już przed kamerą. Wybrani uczestnicy dostają 250 zł na zakupy na kolację. Nagranie do programu trwa pięć dni.

Nagroda dla zwycięzcy, który otrzyma największą liczbę punktów za swoją kolację, to  5000 zł.

Zgłoszenia można wysyłać TUTAJ lub na adres mailowy: [email protected]

W każdym odcinku „Ugotowanych” czworo nieznajomych z tego samego miasta zaprasza siebie nawzajem na przyjęcie. Każdy uczestnik przygotowuje kolację według własnego pomysłu. Uczestnicy oceniają się nawzajem. Zwycięża ten, kto od rywali otrzyma największą liczbę punktów (w skali od 1 do 10 od każdego rywala).Organizatorzy zapewniają transport pomiędzy kolacjami.

fot. TVN.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.