Policja prosi o pomoc identyfikacji złodzieja paliwa. Zatankował pół tysiąca litrów i odjechał [FILM]

Do kradzieży doszło na Śląsku, ale złodziej może być równie dobrze mieszkańcem Małopolski. Może też podróżować przez nasz region. Policjanci ze Szczekocin proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który zatankował ponad 500 litrów paliwa i odjechał nie płacąc za nie.

Do przestępstwa doszło na stacji w miejscowości Bonowice 17 października o godz 7.30 . Złodziej paliwa podjechał białym dostawczym autem marki Renault. Kabina pojazdu i zamontowana nad nią nadbudowa była koloru białego. Plandeka skrzyni  ładunkowej była niebieska. Jak się okazało – tablice rejestracyjne auta były skradzione, a odczytanie numerów rejestracyjnych z naklejki jest niemożliwe.

Kierowca tankował olej napędowy do baku oraz do przewożonych zbiorników.

Kradzież została zarejestrowana przez kamery monitoringu.

Każdy, kto rozpoznaje sprawcę lub pojazd, którym przyjechał, proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami  tel. (34) 34 59 510 lub (32) 67 38 255. Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e mail: [email protected]. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas” zamieszczony na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy anonimowość! Poniżej publikujemy film, na którym został zarejestrowany pojazd i wizerunek sprawcy” – czytamy w komunikacie, który zamieściła w sieci limanowska Policja.

źródło: KPP w Limanowej

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.