Pogrom Sandecji we Lwowie

W trzecim meczu sparingowym drużyna Sandecji doznała pogromu. Zespół z I ligi ukraińskiej okazał się o wiele za mocny, dla zmienników w Sandecji.

Ruch Winniki (Rukh Vynnyky) – Sandecja Nowy Sącz 7:1 (1:1)
1:0 Rookie 26, 1:1 Basta 39, 2:1 Zubar 52, 3:1 Grisso 61, 4:1 Zubar 69, 5:1 Zubar 76, 6:1 Zubar 77, 7:1 Zubar 88
Sędzia: Alexander Kalonov (Lwów).

Ruch: (I połowa): Ilyuschenkov, Duts, zawodnik testowany, I. Bilyy, Pisco, Chepelyuk, B. Baranets, zawodnik testowany, Bui, zawodnik testowany, Khomchenko.
II połowa: Dyachenko: zawodnik testowany, Nykytyuk, V. Bilyy, Makar, zawodnik testowany, Kopyna, zawodnik testowany, Chepelyuk, Zubar, Hryso.
Sandecja: Szymon Tokarz – Adrian Basta, Michał Szeliga, Tomasz Kołbon, Hubert Maślanka (40 Wiktor Nowak) – Kacper Smoleń, Sebastian Szczepański, Szymon Kuźma, Maciej Korzym, Kacper Tokarczyk – Mariusz Gabrych.

W tym meczu trener Kafarski dał przede wszystkim pograć zmiennikom. W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany, ale po przerwie okazało się, że rywale z Winnik potrafią grać skutecznie, a nasza młodzież musi się jeszcze dużo się uczyć piłkarskiego rzemiosła, by sprostać przeciwnikom. Występ zmienników pokazał też, że na dzisiaj Sandecja nie ma ławki rezerwowych. Do rozpoczęcia zmagań w I lidze zostało już tylko 21 dni.
Fot: Sandecja