Ogłaszamy początek sądeckiego Tygodnia Dobrych Uczynków! W górę serca!

Z inicjatywy sądeckiego stowarzyszenia Sursum Corda w Nowym Sączu będą się działy DOBRE RZECZY! Działacze i wolontariusze stowarzyszenia ogłaszają początek "Tygodnia Dobrych Uczynków". W ramach akcji do zakupionej kawy lub herbaty w wybranych kawiarniach i restauracjach, każdy otrzyma dwa ciasteczka. Jedno - dla siebie, a drugie - dla kogoś z kim zechce się smakołykiem podzielić. Będzie to okazja aby przekonać się jak "smakuje" dzielenie się dobrem z innymi.

Renault2

- Chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców Sądecczyzny i regionu do udziału w inicjatywie która rozpoczyna się już 6 kwietnia czyli w najbliższą sobotę. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa stanie się wydarzeniem cyklicznym i będzie zachęcać do dzielenia się dobrem z innymi. My tutaj na co dzień zawodowo się tym zajmujemy i wiemy ile frajdy, radości i przyjemności jest z dzielenia się z innymi.  Chcemy, aby to uczucie stało się powszechne- mówi Marcin Kałużny z Sursum Corda.

Do akcji przystąpiło aż dwadzieścia pięć kawiarni, restauracji i hoteli w naszym regionie. W ramach inicjatywy wolontariusze fundacji w dwudziestu miejscowościach naszego regionu rozdawać będą również breloczki do kluczy, silikonowe opaski i oczywiście - będą dzielić się ciasteczkami.

Inauguracja Tygodnia Dobrych Uczynków z udziałem Szkolnych Klubów Wolontariatu odbędzie się w niedzielę na sądeckim rynku o 10:30.

- Spotkamy się z naszymi wolontariuszami, aby już w tym dniu wychodzić do mieszkańców Nowego Sącza i zachęcać ich do dzielenia się dobrymi uczynkami. Gdy spotkacie wolontariuszy, to przyjmijcie ich z życzliwością. Niech to będzie dobry uczynek dla nich - dodaje Halina Rams, wiceprezes Stowarzyszenia Sursum Corda

A ty, co dzisiaj zrobisz dobrego?

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.