Podrzecze: pożar w hali produkcyjnej

W Podrzeczu doszło do pożaru w hali produkcyjnej jednego z tamtejszych zakładów. Na szczęście przebywający wówczas na miejscu zdarzenia pracownicy wiedzieli, co trzeba zrobić i nie dopuścili do rozprzestrzenienia się pożaru.

Do zdarzenia doszło kilkadziesiąt minut przed 19 w miejscowości Podrzecze (gmina Podegrodzie). W hali produkcyjnej wentylator wyciągowy zajął się ogniem. W miejscu zdarzenia przebywali wówczas trzej pracownicy firmy, którzy podjęli próbę ugaszenia pożaru dostępnymi gaśnicami proszkowymi oraz odłączyli napięcie elektryczne. Trzeźwe zachowanie pracowników być może uchroniło halę przed ogniem.

Po przyjeździe służb, na miejscu pracowali funkcjonariusze Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr.1 w Nowym Sączu oraz najbliższe jednostki OSP. Zabezpieczono miejsce pożaru i dogaszono ogień. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

  • fot główna: pixaby
  • fot: PSP Nowy Sącz

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.