Podrzecze. Dwie osoby poszkodowane w wypadku motocykla

Zniszczony motocykl leżał na poboczu, a dwie poszkodowane osoby na skraju jezdni po przeciwnej stronie. Do wypadku doszło we wtorek (10 sierpnia) w miejscowości Podrzecze (gmina Podegrodzie). Służby zostały zadysponowane na miejsce o 18:46.

Jak relacjonują strażacy, obie podróżujące motocyklem osoby wymagały pomocy medycznej. Udzielono im jej, a następnie poszkodowani trafili pod opiekę załóg karetek pogotowia i zostali przetransportowani do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zamknięty w obu kierunkach, później odbywał się wahadłowo. Strażacy sprawdzili, czy z motocykla nie wyciekło paliwo i odłączyli w jednośladzie akumulator.

– Po zakończonych czynnościach dochodzeniowych przez Policję i usunięciu elementów motocykla z jezdni udrożniono ruch na drodze. Działania zastępów straży trwały godzinę – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.