FAKRO na koszulkach Sandecji. „Kontynuujemy to, co dobre”

Wszystko co dobre, wcale nie musi się kończyć! Firma FAKRO, czołowy producent okien dachowych, kontynuuje sponsoring Klubu Sportowego MKS Sandecja Nowy Sącz.

MKS Sandecja, pierwszoligowa drużyna piłki nożnej, nadal będzie godnie reprezentować Sądecczyznę z logo FAKRO na koszulkach. Jak zapewniają przedstawiciele firmy – decyzja o wydłużeniu współpracy z zespołem „Biało-czarnych” była dla producenta okien dachowych oczywista. Pochodzenie z jednego regionu pozwala na propagowanie wartości, które łączą drużynę, firmę i okoliczne społeczności.

„Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z klubem Sandecja. Ostatnie miesiące pokazały nam jak ważne są wzajemnie relacje i wspieranie się na drodze do sukcesu. Wierzymy, że drużyna dostarczy nam pozytywnych emocji piłkarskich i razem z naszym wsparciem osiągnie swój cel.” – mówi Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu w FAKRO.

Dla drużyny, która nieprzerwanie dąży do utrzymania się na wysokim poziomie w tabeli 1. ligi, sponsoring również jest bardzo ważny i potrzebny, aby móc się rozwijać i inwestować w doskonalenie kadry.

„Dziękujemy za wsparcie oraz zaufanie. Wspólna kooperacja ze światowym potentatem to dla nas powód do dumy i mamy nadzieję, że obie strony nadal będą czerpały korzyści ze współpracy” – dodaje Łukasz Morawski, p.o. prezesa MKS Sandecja S.A.

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.