Podnoszenie ciężarów. Sądeczanie z ogromnym sukcesem!

Podnoszenie ciężarów. Sądeczanie z ogromnym sukcesem!

Za nami Mistrzostwa Polski U-15 w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w Ciechanowie.

Świetnie na tej imprezie spisali się zawodnicy LUKS Nowosądeczanina Powroźnik – Małgorzata Myjak (wynik to łącznie 160 kg) i Szymon Tokarczyk (202 kg), którzy wywalczyli złote medale! Podopieczni trener Moniki Grzesiak dzięki zdobyciu najcenniejszych krążków pojadą teraz na Mistrzostwa Europy, które na początku grudnia br. odbędą się w Tel Awiwie.

Czytaj również: TRENER SANDECJI SKOMENTOWAŁ ODPADNIĘCIE Z DRUGOLIGOWCEM

Niedziela piękna, słońce, czyste niebo. Spali godzinę dłużej to i forma lepsza!!! W kat. 67 kg złoto dla Szymona Tokarczyka i trenerki Moniki Grzesiak z LUKS Nowosądeczanin Powroźnik 202 kg (pierwszy raz ponad 200 kg w dwuboju w tych mistrzostwach!!!) – 202 kg (92 + 110), 2. Dawid Majsy (LKS Dobryszyce) 175 kg (79 + 96), 3. Karol Karolak (KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki) 170 kg (75 + 95). Gratulacje!!!” – można przeczytać na portalu na Facebooku „Muszyna w Necie”.

Małgorzata Myjak z wynikiem 160 kg była wyraźnie najlepsza w kategorii do 55 kg. Druga Zuzanna Ślipek z GKS Zamek Gołańcz uzyskała rezultat 126, zaś trzecia Wanessa Gorgoń (MGLKS Grom Więcbork) 125 kg. Więcej szczegółowych wyników na stronie Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów KLIK.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. archiwum LUKS

Reklama